Detoksikacija (Detoksas) – organizmo valymas

Detoksikacija (Detoksas)

Detoksikacija (Detoksas) – organizmo valymas

Detoksikacija (Detoksas) kam ji reikalinga? Kaip Jums reika pailsėti nuo darbo, taip Jūsų organizmui reikia valymo arba detoksikacijos.

Vienas iš tradicinių organizmo valymo būdų yra badavimas. Dauguma pripažįsta, kad po badavimo jaučiasi daug gyvibingesni, o tai patvitina faktą, kad energijos gamyba pagerėja dėl organizmo sugebėjimo detoksikuotis ir dėl tinkamos mitybos.

Tačiau ne kiekvienas badaudamas pasijunta geriau ir ne visada iškarto. Kai organizmas pradeda išlaisvinti ir pašalinti toksiškas medžiagas, jeigu kepenys dirba neefektyviai, gali pasireikšti intoksikacijos simptomai. Todėl modernios detoksikacijos programos naudoja modifikuotą badavimą, kuomet žmogui skiriama mažai toksinų turinti dieta kartu su papildais, reikalingais pagreitinti kūno sugebėjimą išsivalyti. Darydami tai bent kartą metuose, galite žymiai padidinti savo energijos lygį.

Prevencija yra geriau nei gydymas, taigi, jeigu iš esmės esate sveiki, ir norite palaikyti bei pagerinti optimalų kepenų, virškinimo sistemos funkcionavimą, geriausias patarimas yra sumažinti toksiškų produktų vartojimą, optimizuoti savo mitybą ir vartoti subalansuotus papildus.

Detoksikacija (Detoksas)

Kaip organizmas detoksikuojasi?

Tinkamo maisto vartojimas yra viena monetos pusė, o detoksikacija yra kita. Kalbant iš cheminės perspektyvos, dauguma organizme vykstančių procesų susideda iš medžiagų suskaidymo, sujungimo ir pavertimo iš vienų kitomis. Nemažiau kaip 80 procentų šios potencialiai žalingų medžiagų nukenksminimas. Didžiausią dalį detoksikacinio darbo atlieka kepenys, kurios tarsi cheminė valykla gali atpažinti milijonus potencialiai kenksmingų cheminių medžiagų, transformuoti jas į nekenksmingas arba paruošti jas pašalinimui iš organizmo. Kepenys yra cheminės kūno smegenys – jos perdirba, regeneruoja ir išvalo, ir taip palaiko Jūsų sveikatą.

Išoriniai toksinai, kurie papuola iš aplinkos, tėra tik maža dalis to, su kuo tenka susidoroti kepenims; dauguma toksinų susidaro kūno viduje iš visai nekenksmingų molekulių. Kiekvienas įkvėpimas ir kiekvienas veiksmas gali generuoti toksinus. Šie organizmo viduje sukurti toksinai, turi būti nukenksminti. Bet kurios medžiagos kenksmingumas organizmui priklauso tiek nuo Jūsų detoksikacinio sugebėjimo, kiek ir nuo medžiagos įgimto toksiškumo.

Toksinų nukenksminimas

Kepenys nukenksmina toksiškas medžiagas, prijungdamos prie jų kitas medžiagas, kad toksiškos galėtų būti pašalintos iš organizmo. Šis procesas vadinamas konjugacija. 

Valgykite daug kyžmažiedžių daržovių – brokolių, kalafiorų, kale, kopūstų ir Briuselio kopūstų. Šiose daržovėse gausu maistinių medžiagų, vadinamų gliukozinolatais. Paskutinis esminis faktorius, padedantis detoksikaciniams procesams, yra teisingos rūgščių ir šarmų pusiausvyros palaikymas organizme – tai yra, ji neturėtų nukrypti į rūgščių pusę. Kad būtumėte tikri dėl rūgščių ir šarmų balanso, vartokite šarminančių maisto papildų.

Kepenų problemos ar sveikatos problemos?

Beveik bet kuri alergija, uždegiminis ar metabolizmo sutrikimas gali sukelti kepenų veiklos sutrikimą. Tai gali būti egzema, astma, chroniškas nuovargis, lėtinės infekcijos, uždegminiai virškinamojo trakto sutrikimai, išsėtinė sklerozė, reumatoidinis artritas ir hormonų pusiausvyros sutrikimai.

Medžiagos, trukdančios tinkamai kepenų veiklai yra kofeinas, alkoholis, vaistai ir narkotikai, kontraceptinės piliulės ir pakaitinė hormonų terapija, dioksinai, cigarečių dūmai, išmetamos dujos, daug baltymų turinčios dietos, organinės fosforo trąšos, dažų garai, prisotinti riebalai, steroidiniai hormonai, bei ant anglių kepta mėsa. Nebūtina net sakyti, kad turėtumėte vengti ar bent jau kuo mažiau jų vartoti ar gauti iš aplinkos.

Gera naujiena yra tai, kad vartodami tinkamą mitybą, sveiką gyvenimo būdą, reguliariai valydami organizmą ir vartodami tinkamus maisto papildus Jūs galite atstayti ir palaikyti optimalų kepenų funkcionavimą.

Apsisaugokime

Oksidantai gaminasi visų deginimo procesų metu, įskaitant rūkymą, automobilių išmetamas dujas,radiaciją, maisto kepimą ir normalius organizmo procesus. Antioksidantai nukenksmina šiuos pavojingus oksidantus.

Pusiausvyrą tarp suvartojamų antioksidantų ir organizme susidariusių oksiduojančių medžiagų gali reikšti skirtumą tarp gyvybės ir mirties. Galite pakreipti šias svarstykles į savo pusę, elementariai pakeisdami savo mtybą ir vartodami antioksidantų papildus. Tačiau svarbiausias dalykas, kurį būtina prisiminti, yra tai, kad ogaizme joks papildas neveikia izoliuotas nuo kitų. Vitaminas C, kuris yra tirpus vandenyje, ir vitaminas E, kuris yra tirpus riebaluose, yra sinergiško veikimo: kartu jie gali apsaugoti visus organizmo audinius ir skysčius. Dar daugiau, po to kai vitaminas E „nukenksmina” antioksidantą, jis gali būti „atstatytas” vitamino C, kurį atstato gliutationas, kurį atstato antocianidinai, taigi jų kompleksas turi sinergetinį veikimą.

Detoksikacija (Detoksas)

Betaguard” – tai ypatinga NeoLife formulė, sukurta siekiant palaikyti natūralų organizmo gebėjimą priešintis žalingam toksinių teršalų poveikiui. Jos sudėtyje yra įvairių natūralių
detoksikuojančių medžiagų, kad būtų galima apsisaugoti nuo užterštumo, ir platus antioksidantų spektras, jog būtų galima apsiginti nuo laisvųjų radikalų žalos.

Vitaminai A ir E apsaugo riebalus turinčias ląstelių dalis. Svarbi funkcija yra ląstelės membranų apsauga. Kuomet membrana yra pažeista, į ląstelės skysčius patenka kenksmingos
medžiagos, kas galutiniam etape gali paversti tokią ląstelę į vėžinę ląstelę. Vitamino E nauda:

 • Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose.
 • Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių.
 • Stimuliuoja imuninę sistemą.
Detoksikacija (Detoksas)

Tai NeoLife produktas iš česnako, svogūnų, porų ir jo sudėtyje yra gamtinio antioksidanto rozmarino. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame
yra vitaminai (A,B ir C grupės), mineralai (fosforas, kalis, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.

Garlic allium complex yra labai naudingas sveikatai:

 • Širdies-kraujagyslių susirgimams (reguliuoja kraujo spaudimą, skystina kraują, apsaugo nuo trombų susidarymo);
 • Kvėpavimo takų susirgimams (chroniškas ir paaštrėjęs bronchitas, astma);
 • Peršalimo;
 • Gripo;
 • Sąnarių uždegimo;
 • Blogo virškinimo (dauginasi naudingos žarnyno bakterijos);
 • Atminties pagerinimui.
  Tai puikus natūralus antibiotikas, kuris neišderina žarnyno mikrofloros.
Detoksikacija (Detoksas)

Naudingosios („gerosios”) žarnyno bakterijos naudingos sveikatai, trukdo ligas sukeliančių („blogųjų”) bakterijų ir patogeninių grybelių augimui, pagerina mikrobų, gyvenančių mūsų žarnyne, balansą.

NeoLife naudingųjų bakterijų maisto papildas „Acidophilus Plus” apima veiksmingumą ir technologiją, garantuojančią, kad gyvų organizmų nesunaikins skrandžio rūgštis, ir jie pasieks žarnyną, ir suteiks penkis milijardus gyvų organizmų, galinčių palaikyti optimalią virškinamojo trakto veiklą.

Nuo žarnyno gerųjų ir blogųjų bakterijų balanso gali priklausyti: maistinių medžiagų įsisavinimas, vaistų veiksmingumas, organizmo atsparumas infekcijoms, žarnyno komfortas.

Neolife mokslo patarėjų tarybos detoksikacijos programa

NeoLife mitybos papildai yra sukurti žinomų mokslininkų, gydytojų ir mitybos srities specialistų. Sukurti Mokslinės Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board – SAB), kurios dalimi yra garsūs savo srities mokslininkai. SAB savo ruožtu sukūrė globalinį mokslinį tinklą, kuris apima valstybinius ir privačius universitetus, institutus, mokslines laboratorijas, gamybos technikus ir inžinierius iš daugelio šalių.

Mokslinė Patarėjų Taryba taip pat pateikė detoksikuojančią 3 dienų programą, įjungiant maisto papildus. Maisto papildai kartu su mitybos rekomendacijomis leis Jums pasiekti geriausią rezultatą.

Atsižvelgat į Mokslinės Patarėjų Tarybos rekomendacijas suruošiau 3 dienų mitybos planą kartu su siūlomais papildais. Po atliktos detoksikacijos jaučiu kur kas gėresnę savijautą, skaistesnę odą, energijos pliūpsnį ir geresnę žarnyno veiklą. 

Visi užsisakę detoksikacijos papildų kompleksą – mitybos programą gauna dovanų. NUORODA

Taip pat galite įsigyti 3 dienų mitybos planą NUORODA

Medžiaga parengta remiantis „Nauja optimalios mitybos biblija”, Patric Holford.

Detoksikacija (Detoksas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *