Dirvožemio įtaka maisto kokybei

Dirvožemio įtaka maisto kokybei
Ar dirvožemis turi įtakos maisto kokybei?

DIRVOŽEMIO ĮTAKA MAISTO KOKYBEI

Nuo ūkio iki stalo

Dirvožemis yra labai dinamiška sistema, atliekanti daug funkcijų ir esanti labai svarbi žmogaus veiklai ir ekosistemų išlikimui.

Tos funkcijos – tai biomasės teikimas, maistinių medžiagų ir vandens filtravimas, kaupimas bei transformavimas, biologinės įvairovės terpė, labai įvairios žmonijos veiklos pagrindas, žaliavų teikimas, anglies šaltinis ir geologinio bei archeologinio paveldo archyvas.

Dirvožemio degradacija labai veikia bendro intereso sritis – vandenį, žmonių sveikatą, klimato kaitą, gamtos ir biologinės įvairovės apsaugą, maisto saugą.

2021 m. balandžio 28 d. Europos Parlamento rezoliucijoje dėl dirvožemio apsaugos (2021/2548 (RSP)) (2021/C 506/07) nurodoma, kad apie 60-70% ES dirvožemio yra nesveiki, o dar nenustatyta procentinė dalis dirvožemio yra nesveika dėl menkai kiekybiškai įvertintų taršos problemų.

Kadangi 95% mūsų maisto yra tiesiogiai arba netiesiogiai užauginama dirvožemyje, todėl tokia svarbi dirvožemio apsaugos ir sveiko dirvožemio užtikrinimo svarba.

Nuo „Ūkio iki stalo“..

Kadangi maisto kokybė priklauso nuo dirvožemio kokybės, todėl sveikas dirvožemis yra maistingo ir saugaus maisto pagrindas ir būtina tvarios maisto gamybos sąlyga.

Darnaus ūkininkavimo užtikrinimo sąlyga.

Dirvožemyje esantiems teršalams patekus į maistinius arba pašarinius augalus gali pablogėti produktų, kuriais laisvais prekiaujama vidaus rinkoje, kokybė ir tai gali sukelti pavojų žmonių ir gyvūnų sveikatai.

neolife

Kokybė yra svarbiausias „NeoLife“ prioritetas, kurios sudedamųjų dalių standartus visiems „NeoLife“ produktams nustato Mokslo patarėjų taryba. Viskas, kas apima kiekvieną „NeoLife“ pasirinkimą, tiekėjų ir žaliavomis, turi atitikti mūsų griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitų svarbių kokybės standartų reikalavimus.

Pasitelkdamos mūsų jungtinę tarptautinę tiekimo medžiagą, visa tai kontroliuoja
aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, besilaikydamos naujausios kokybės
užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių.

Pasitelkdami sudėtingas sistemas ir kokybės kontrolės procesus, mes stebime:

dirvožėmis

KRUOPŠTUS SĖKLŲ ATRINKIMAS

Kur auga, kaip auga, netgi, kokiame sandėlyje laikomos sėklos sėjimui, – visa tai yra svarbūs kokybės veiksniai.

ŠVARUS DIRVOŽEMIS IR ŠVARI APLINKA

Mūsų standartai reikalauja, kad atitiktu tik griežčiausius mūsų reikalavimus ir aukščiausius standartus atitinkantys laukai – esantys atokiau nuo pramonės vietų ir kuo arčiau natūralios gamtos. Šie reikalavimai mums taip pat leidžia būti užtikrintiems, jog visi mūsų koncentratai, gaunami iš sveikų produktų, yra organiški ir be GMO. 

DERLIAUS MONITORINGAS

Augalai yra stebimi ir vertinami dar prieš surenkant derlių. Tai nuo pat pradžių užtikrina aukščiausią kokybę ir leidžia mums tiksliai atsekti derliaus partiją. Anksti pradedami stebėti vaisius, daržoves, grūdines kultūras bei visas kitas žaliavas, naudojamas „NeoLife“ produktuose.

MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ KOKYBĘ IR KIEKĮ
UŽTIKRINANTIS DERLIAUS NUĖMIMAS

Mūsų atrinkti tiekėjai taip pat atidžiai išsirenka geriausią metų laiką derliaus nuėmimui, kad būtų užtikrinta maistinių medžiagų kokybė ir kiekybė.

AUGANČIŲ AUGALŲ BŪSIMO DERLIAUS TYRIMAS

Dėl griežtų standartų reikalavimų būsimas derlius nuolat tiriamas, kad būtų galima
tinkamai surinkti maistinių medžiagų kiekį ir kokybę.

MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ GAVYBA IR KONCENTRATŲ PARUOŠIMAS

Dar vienas pagrindinis kokybės nustatymo veiksnys – tai apdorojimas. Tam naudojamas moderniausia įranga, garantuojanti gryniausius ekstraktus ir koncentraciją, kurių pokytis apdorojimo procesas labai minimalus. 

GRYNUMO IR VEIKSMINGUMO KONTROLĖ

Siekiant išlaikyti kokybę, grynumas ir veiksmingumas yra labai svarbūs veiksniai. Visos sudedamosios medžiagos laikomos laikantis griežtų karantino sąlygų. Jų negalima naudoti tol, kol nėra atlikti grynumą ir veiksmingumą nustatantys laboratoriniai tyrimai.

VISUOMENEI IR APLINKAI ATSAKINGA GAMYBA

Kai tik laikantis mūsų reikalavimų žaliavos yra apdros, jos atsiduria mūsų gamybos įmonėse. Šios įmonės reguliariai tikrinamos, siekiant įsitikinti, kad jos taip, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės gamybos procesas ir mažiausias poveikis aplinkai.

Šiuolaikinė įranga iš įvairių žaliavų sukuria aukščiausios kokybės veiksmo formas, užtikrina maksimalų veiksmingumą ir nuoseklumą produktų partijose.

KOKYBĖS KONTROLĖ IR LABORATORINIAI TYRIMAI

„NeoLife“ kokybės kontrolės sistema paremta šiuolaikiniu mokslu. Visi galutiniai produktai, siekiant užtikrinti saugumą, ir veiksmingumą, yra išbandyti ir patvirtinti pačiais patikimiausiais moksliniais metodais. Šie metodai yra labai svarbūs, bet dar svarbesnį darbą atlieka mūsų patirę ir kompetentingi mokslininkai, kurie užtikrina, kad būtų laikomasi visų mūsų kokybės ir grynumo standartų. 

Kiekvienas „NeoLife“ produktas – tai galutinis kompetentingo patyrusių mokslininkų, tyrinėtojų ir mitybos specialistų darbo rezultatas, paremtas pažangiausias gamybos technologinisjomis ir šiuolaikiniu mokslu.

PRODUKTŲ PRISTATYMAS IR PARTIJŲ SEKIMAS

Kai ingredientai sujungiami galutiniame produkte, produktų partijai suteikiamas unikalus numeris, nurodantis visas konkrečių sudedamųjų dalių, partijos įeinančias į šį konkrečių sprendimą. Tai svarbus kodas, kuris rodo visas konkrečių ingredientų partijos, esančias šiame produkte. Galiausiai, kai pakuojama produktų partija, produktų etiketėse pažymimas pakavimo partijos numeris. Tai labai svarbus kodinis skaičius, kuris leidžia „NeoLife“ atsekti kiekvieną produktą, pasiekusį jūsų namus. Tokiu būdu galime matyti visą tiekimo grandinę – iki atskiros sudedamosios dalies
žaliavos kilmės.

Galime matyti visą produkto kelią – iš lauko ant stalo. Kompleksiška „NeoLife“ partijos kodų sistema, rodanti šį kelią, garantuoja jums ir jūsų šeimai gryniausius, veiksmingiausius ir geriausios kokybės produktus.

dirvožėmis neolife maisto sauga

„NeoLife“ produktų filosofija yra gana paprasta: absoliutus, tvirtos kokybės siekimas. Be kompromisų.

Tikiu, jog tinkami sprendimai, kuriuos mes turime priimti savo organizmo ir namų
labui, nusprędami, kas jiems tinka, o kas ne, yra vieni iš svarbiausių sprendimų mūsų gyvenime. Kai kalbame apie savo, savo vaikų ir šeimos narių sveikatą, – kompromisams čia ne vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *